Zespół

Zespół Family Dental Care to lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, współpracujący z ośrodkami akademickimi, stale podnoszący swoje kwalifikacje, tak aby zapewnić pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

dr n. med. lek. stomatolog Magdalena Dragan

dr n. med. lek. stomatolog Magdalena Dragan

Ukończyła studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w 2003 roku. Przez 10 lat  pracowała w Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zajmowała się leczeniem pacjentów, prowadzeniem zajęć dydaktycznych dla studentów stomatologii oraz pracą naukową.

W 2011 roku ukończyła 4-letnie studia doktoranckie, a w 2012 roku z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską  pt. „Patologiczne migracje zębów w świetle badań ankietowych, klinicznych i laboratoryjnych”.

Autorka i współautorka ponad 20 publikacji naukowych w kraju i za granicą, w tym w European Journal of Orthodontics. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i  European Orthodontic of Society (Subscriber Number 81421397). Swoją wiedzę systematycznie podnosi biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Obecnie uczestnik 2-letniego programu szkoleniowego Master of Lingual Orthotontic University of Valencia (Spian).

W pracy klinicznej zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych pacjentów, także tych z problemami periodontologicznymi oraz leczeniem ortodontycznym dzieci. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wykorzystuje innowacyjne metody, w tym mikroimplanty i aparaty samoligaturujące.
Leczy pacjentów za pomocą aparatów językowych oraz nakładek w systemie Invisalign.


lek. dentysta Anna Ziąber

lek. dentysta Anna Ziąber

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoje umiejętności zawodowe doskonali poprzez regularny udział w szkoleniach i sympozjach. W stomatologii najbardziej lubi zabiegi wymagające precyzji i koncentracji - ceni przy tym dobry kontakt z pacjentem.

W Family Dental Care zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz pedodoncją (stomatologią wieku rozwojowego). Doktor Ziąber jest bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów.


dobry stomatolog Piaseczno

lek. dentysta Aleksandra Majewska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2010 roku. Swoje kompetencje podnosi stale, szkoląc się w Polsce i za granicą. W swojej pracy kieruje się empatią i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W Family Dental Care zajmuje się endodoncją z użyciem mikroskopu oraz protetyką. Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej kuchni i literatury.


dobry stomatolog Piaseczno

lek. dentysta Magdalena Matel

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę zdobytą w czasie studiów pogłębiała podczas stażu podyplomowego w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek". Z wyróżnieniem zdała lekarsko-dentystyczny egzamin państwowy. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Zajmuję się leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu, stamatologią zachowawczą i dziecięcą oraz protetyką.


lek. dentysta Konrad Marciniewicz

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach skupiając się głównie na stomatologii estetycznej oraz protetyce stomatologicznej. W codziennej pracy ceni sobie empatię, rozmowę oraz indywidualne podejście po pacjenta, z powodzeniem zwalczając wszechobecną dentofobię :). Do wszelkich prac podchodzi ze szczególną dokładnością, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego pacjenta.

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz nieinwazyjną chirurgią stomatologiczną.

Prywatnie pasjonat sportu, motoryzacji i dobrego kina.


lek. medycyny, lek. stomatolog Wojciech Napiórkowski

Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Stomatologii oraz Wydziale Lekarskim uzyskując tytuł lekarza stomatologa i lekarza medycyny.

W 2011 roku rozpoczął specjalizację chirurgii stomatologicznej. Brał udział w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jego pasją jest chirurgia odtwórcza tj. sterowana regeneracja tkanek i implantologia. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentem.


dobry ortodonta Piaseczno

lek. dentysta Karol Dominiak

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie otrzymywał stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Swój staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie. Ma na swoim koncie liczne publikacje i wystąpienia na polskich i międzynarodowych konferencjach stomatologicznych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych.


lek. medycyny, lek. stomatolog Bartłomiej Stępień

Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zarówno na wydziale stomatologii jak i lekarskim, uzyskując tytuł lekarza stomatologa i lekarza medycyny. W 2012 roku uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej.

Doświadczenie i wiedza sprawiły, że został Kierownikiem Poradni Chirurgii Stomatologicznej Mazowieckiego Centrum Stomatologii – Nowy Zjazd, gdzie leczone są najtrudniejsze przypadki z województwa mazowieckiego oraz prowadzone staże specjalizacyjne w zakresie chirurgii stomatologicznej. W gabinecie Family Dental Care Doktor Stępień wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych z wykorzystaniem najbardziej sprawdzonych na świecie systemów implantologicznych.FAMILY DENTAL CARE

Centrum Stomatologii i Ortodoncji

ul. Generała Grochowskiego 3/6105-500 Piaseczno

SKONTAKTUJ SIĘ

rejestracja@familydentalcare.pl

+48 537 037 337


Poniedziałek. - piątek: 9.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 14.00